Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Białymstoku - Kontakt

Informacje

Komunikat PODLASKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII do właścicieli stad bydła na terenie Województwa Podlaskiego EG

DOBROWOLNY PROGRAM  ZWALCZANIA  ZAKAŹNEGO ZAPALENIA NOSA I TCHAWICY BYDŁA/OTRĘTU BYDŁA ORAZ WIRUSOWEJ BIEGUNKI BYDŁA I CHOROBY BŁON ŚLUZOWYCH (IBR/IPV oraz BVD-MD).

Informacja dla mieszkańców - zrzut szczepionki zwalczanie wścieklizny

I N F O R M A C J A dla MIESZKAŃCÓW TERENÓW,  NA KTÓRYCH ZOSTANĄ WYŁOŻONE PRZYNĘTY ZE SZCZEPIONKĄ  DO ZWALCZANIA WŚCIEKLIZNY  U  LISÓW  WOLNO  ŻYJĄCYCH w akcji jesiennej  2020 roku

„Cudze chwalicie, swoje poznajcie”

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje polskiebazarek.pl.

Zagrożenie COVID-19 – informacja dla rolników, plantatorów

100-lecie Administracji Weterynaryjnej

Kontakt

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Białymstoku
15-959 Białystok, skr. Poczt. 156
ul. Zwycięstwa 26a
centr. tel./faks (85) 651-02-29, (85) 651-03-37, (85) 652-40-14
bialystok.wiw@wetgiw.gov.pl
sekretariat@wiw.bianet.com.pl
adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej /e23ejld69n/skrytka lub /e23ejld69n/SkrytkaESP

Podlaski Wojewódzki Lekarz Weterynarii
- Andrzej Czerniawski, a.czerniawski@wiw.podlasie.pl, tel. (85) 651-02-29

Zastępca Podlaskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii
- Andrzej Bryczkowski, a.bryczkowski@wiw.podlasie.pl, (85) 651-02-29

Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt:
- Wojewódzki Inspektor Weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt - koordynator
lek. wet. Katarzyna Agnieszka Arłukowicz Strankowska, k.strankowska@wiw.podlasie.pl wew. 105
- Wojewódzki Inspektor Weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
lek. wet. Mirosław Czech, m.czech@wiw.podlasie.pl wew. 104
- Wojewódzki Inspektor Weterynaryjny ds. ochrony zwierząt
lek. wet. Rafał Banasiuk, wew. 105 r.banasiuk@wiw.podlasie.pl
- Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
lek. wet. Joanna Piekut, wew. 228 j.piekut@wiw.podlasie.pl
- Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
lek. wet. Patrycja Izabela Brulińska, wew. 232 p.brulinska@wiw.podlasie.pl
- Inspektor Weterynaryjny ds. zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
lek. wet. Magdalena Tymińska, wew. 107 m.tyminska@wiw.podlasie.pl
- Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. identyfikacji i rejestracją zwierząt, obrotu zwierzętami i kontrolą wymogów wzajemnej zgodności
lek. wet. Olga Lewczuk, wew. 107 o.lewczuk@wiw.podlasie.pl

Zespół do spraw bezpieczeństwa żywności,pasz, utylizacji oraz nadzoru farmaceutycznego
- Wojewódzki Inspektor Weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności - koordynator
lek. wet. Wojciech Barszcz, w.barszcz@wiw.podlasie.pl, wew. 106
- Wojewódzki Inspektor Weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
lek. wet. Krzysztof Rembiszewski, wew. 108 k.rembiszewski@wiw.podlasie.pl
- Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności
lek. wet. Janusz Stolarski, j.stolarski@wiw.podlasie.pl wew. 130
- Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. pasz i utylizacji
lek. wet. Beata Grabowska Czajkowska, b.czajkowska@wiw.podlasie.pl, wew. 232
- Wojewódzki Inspektor Weterynaryjny ds. nadzoru farmaceutycznego
lek. wet. Agata Rembiszewska, wew. 108, a.rembiszewska@wiw.podlasie.pl
- Starszy Inspektor Weterynaryjny ds. nadzoru farmaceutycznego
lek. wet. Katarzyna Czajkowska, k.czajkowska@wiw.podlasie.pl, wew. 107


Samodzielne stanowisko ds. oceny działalności Inspekcji Weterynaryjnej
- Wojewódzki Inspektor Weterynaryjny ds. oceny działalności Inspekcji Weterynaryjnej
lek. wet. Krzysztof Myśliński, wew. 130, k.myslinski@wiw.podlasie.pl

Zespół ds. administracyjnych
- Kierownik zespołu ds. administracyjnych
Waldemar Wyszyński, wew. 127

Zespół ds. finansowo-księgowych
- Główny Księgowy Katarzyna Drzewińska, wew. 114, k.drzewinska@wiw.podlasie.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
iod@wiw.podlasie.pl

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Napisz do nas

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.